Kullanım Şartları

Başlangıç Hükmü
Bu sitede IICS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ. (IICS) tarafından yayınlanan bütün içerik ve bilgiler aşağıdaki kullanım şartları tarafından korunmaktadır. Siteyi gezen ya da siteden faydalanan bütün kullanıcılar (kullanıcı) ve üyeler bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır. IICS  tarafından bu kullanım koşularının herhangi bir bölümünün uygulanmaması,IICS’in bu kullanım koşullarını herhangi bir kişinin geçmiş ya da gelecekteki eylemleri için uygulama hakkından feragat ettiği anlamına gelmeyecektir.

IICS dilediği zaman, herhangi bir ihbara gerek kalmaksızın site kullanım şartlarında değişiklik yapabilir. Değişiklikler kullanım şartlarının yerine geçer. Değişiklik yapıldığında, kullanıcılar yeni kullanım şartlarına tabii olacaktır. Kullanım şartlarının hükümlerinden herhangi birinin veya bazılarının emredici yasa kurallarına aykırı olması halinde, bu durum kullanım şartlarının tümünü etkilemeyecek, kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir. Aykırılık teşkil eden hükümlerin yerine yenileri her zaman eklenebilecektir.

Kullanıcıların bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri önerilmektedir.

Telif Hakkı ve Markalar
Sitedeki bütün içerik ve sitedeki bütün mülkiyet hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) IICS’e aittir. Site içeriği sitede yer alan kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz. Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya site içeriğinde bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz ya da herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığını tespit ettiği durumlarda, IICS ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar. Sitedeki tüm tescilli markalar ve logoların sahiplik hakkı IICS ve/veya üçüncü kişilere aittir.

Site İçeriği
Site içeriği kullanıcıların ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi almasını sağlamak için yayımlanmıştır. IICS site içeriğini güncel tutmayı amaçlamakta olup bu amaçla site içeriğinde herhangi bir ilan ya da ihbarda bulunmaksızın değişiklik gerçekleştirebilir. Sitenin kullanılmaya devam edilmesi, söz konusu değişikliklerin kabul edildiği manasına gelir. Site içeriği genel bilgilerden oluşur ve IICS ile site kullanıcıları arasında bir anlaşma özelliği taşımaz. Tanıtılan ürünlerle ilgili hiçbir garanti vermez. İçerik, güncel, geniş kapsamlı, tamamlanmış veya kesin olmak zorunda değildir. Site içeriği, profesyonel görüş veya herhangi bir tavsiye niteliğinde bulunmamaktadır.

Sitedeki tüm bilgiler; IICS tarafından olduğu gibi ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bu sitede yer alan tüm ürün, fiyat, kur ve süre bilgileri yayına en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. IICS dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Online Satış
Bu sitede online satış işlemi yapmamaktadır.

Risk ve Sorumluluk
Her ne kadar Sitenin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde IICS tarafından tedbir alınmış olsa da, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlamış olması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, siteye girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm zarar, hata ve/veya bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisi sorumludur.

Kullanıcı, pornografik, etik dışı, ırkçı, hakaret, şiddeti teşvik eden, üçüncü şahısların marka ve telif haklarına tecavüz eden ya da herhangi bir şekilde başkaca hukuka aykırılık teşkil eden bir içeriği siteye yükleyemez. Bu tür durumlarda site kullanıcılarına ya da 3. Kişilere karşı IICS’in herhangi bir mali ve/veya ceza-i ve/veya hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitenin kullanımından kaynaklanan risk ve sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

Diğer Sitelere Verilen Linkler
IICS, link verdiği sitelerin içeriklerinden ve bu sitelerde toplanan kişisel verilerden sorumlu değildir. Verilen linkler, link verilen sitenin içeriğinin IICS tarafından düzenli kontrol edildiği ve uygun bulunduğu ya da onaylandığı anlamına gelmemektedir. Kullanıcılar, kendi güvenlikleri için, link verilenler de dahil olmak üzere eriştikleri diğer tüm sitelerin kullanım şartlarını, gizlilik politikalarını, yasal uyarılarını dikkatlice okumalıdır.

  Would you like to speak about our services in depth? Just submit your details and we’ll be in touch shortly. You can also email us if you would prefer. Send us an email and we’ll get in touch shortly. We would be delighted to help your business sucseed.

  Note: Your details are kept strictly confidential as per our Privacy Policy.

  ADDRESS

  Yenisehir Mh. Mustafa Akyol Sk. MVK Worksquare No:215/216 Pendik Istanbul TURKEY

  PHONE

  +90 (216) 999 45 34

  EMAIL

  info@iics.com.tr